Запорізька газета заявляє, що її друк заборонили через "смотрящего"

П'ятниця, 6 липня 2012, 08:11

Редактори запорізької газети "Суббота плюс" заявляють про відмову типографії друкувати видання, поки в ньому будуть матеріали про бізнесмена Євгена Анісімова.

Про це розповів головний редактор видання Богдан Василенко, якого цитує "Телекритика".

Він зазначив, що 25 червня виконавчий директор видавництва "Кераміст" Сергій Насонов викликав його до себе.

"Фактично прямо сказав, що, якщо з'являтимуться матеріали, які не подобаються місцевому бізнесмену Євгену Анісімову, якого тут називають "смотрящим", то він просто не випустить нашу газету. А потім можете судитись, отримувати компенсацію, однак газета закриється", - переповів Василенко.

 

Після цієї розмови, щоб видання вийшло, головний редактор викреслив декілька згадок про Ансімова.

"Тому що ми тоді не були готові до такого повороту подій. Однак паралельно ми стали готуватись до протистояння", - зазначив Василенко.

Після цього він написав статтю про спроби закрити видання та тиск на редакцію, і надіслав газету у типографію. У відповідь на це редакція отримала кілька листів від корпорації "Кераміст" з проханням відкласти друк газети.

 

4 липня Василенко спершу отримав листа про відкладення друку газети, а потім іншого, підписаного виконуючим обов'язки генерального директора Негою А.В, де йшлось "підтверджуємо готовність виконати друк вашого видання за умови корегування статті, яка містить недостовірну інформацію про підприємство "Кераміст".

Керівництво видання просить допомоги у колег, оскільки не сподівається на місцеву владу та правоохоронні органи, і має намір шукати іншу типографію, яка погодиться друкувати газету, навіть якщо вона буде "на іншому кінці країни".

В корпорації "Кераміст" повідомили, що Сергій Насонов зараз зайнятий, і пообіцяли зв'язатись, якщо буде вирішено коментувати цю ситуацію.powered by lun.ua