Мартинюка називають Саддамом, але він вірить, що правий

Неділя, 8 липня 2012, 13:53

Перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк вважає, що Компартія України не скомпрометувала себе співпрацею з владою.

Про це він сказав у програмі "В кабінетах" на "5-му каналі", повідомляє УНІАН.

За словами Мартинюка, "можна бути святішим за Папу Римського, стояти осторонь, критикувати всіх", але "життя від того не поліпшиться, якщо ми не будемо активно втручатися у процес".

Він додав, що КПУ по можливості втручається у процеси, які відбуваються в Україні.

Мартинюк визнав, що його називали Саддамом Івановичем, оскільки "був, можливо, інколи занадто прискіпливим і жорстким по відношенню до того, що треба зробити для того, щоб реалізувати прийняті рішення і домовленості".

Крім того, він відповів на запитання щодо статків комуністів: "Якщо міряти мірками заробітної плати чи пенсії в одну тисячу і зарплати в 16-17 тисяч, то це, звичайно, є велика різниця, і люди думають: ось як живуть… Живуть в міру своїх можливостей".

А коментуючи ситуацію з розлученням лідера Компартії Петра Симоненка, Мартинюк сказав: "А що краще – вчинити чесно і зробити так, як зробив наш лідер, чи вести, так би мовити, подвійне життя?".

"Я вважаю, що він вчинив по-чоловічому і вчинив правильно. Це життя, від якого ніхто не застрахований. І якщо ти комуніст чи націоналіст, то це не значить, що ти повинен замкнути своє серце, свою душу і дивитися тільки на образи вождів, яким ти віриш", - заявив він.powered by lun.ua