Янукович згадав про нацменшини

Вівторок, 2 жовтня 2012, 13:08

В Україні створені всі умови для розвитку національних громад.

На цьому наголосив президент Віктор Янукович під час відкриття Міжнародного саміту з проблем захисту прав національних меншин "Досвід України для світу", інформує прес-служба Адміністраціїї президента.

"Україна, не лише гарантувала на законодавчому рівні права національних меншин, а й забезпечила відповідні умови для їх самоорганізації та етнокультурного відродження", - сказав Янукович.

У цьому контексті він нагадав, що наша держава приєдналася до всіх основних міжнародних документів, прийнятих у даній сфері.

Йдеться, зокрема, про Рамкову конвенцію із захисту національних меншин і Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

"Держава взяла на себе зобов’язання щодо всебічної, в тому числі, фінансової підтримки діяльності громадських організацій у збереженні та розвитку традиційних національних культур", - наголосив президент.

Янукович звернув увагу на те, що протягом останніх років в Україні суттєво вдосконалені механізми державної етнічної політики.

Він додав, що продовжується робота над новою редакцією Закону "Про національні меншини", а також триває вдосконалення вітчизняного міграційного законодавства та його узгодження з європейськими та міжнародними стандартами.

Як відомо, президент Віктор Янукович заявив, що стурбований випадками проявів ксенофобії. Президент також зазначив, що фактором ризику залишається те, що представники окремих меншин з числа мігрантів ізольовані від суспільного життя.powered by lun.ua