Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Королевська готова знімати своїх мажоритарників заради повалення "Регіонів"

Вівторок, 9 жовтня 2012, 13:45

Партія "Україна вперед" готова знімати з виборів своїх кандидатів-"мажоритарників" заради перемоги демократичних сил і скинення Партії регіонів.

Про це заявила лідер партії Наталія Королівська в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV, повідомляє прес-служба партії.

"Ситуацію в країні можна змінити в тому випадку, якщо демократичні сили здобудуть перемогу на парламентських виборах, відправивши у відставку партію влади. А для перемоги потрібно відкинути особисті амбіції, емоції й об'єднати зусилля", - зазначила вона.

"Ми готові знімати своїх кандидатів для того, щоб перемогти на виборах і відправити Партію регіонів у відставку", - заявила Королевська.

Вона зазначила, що 2 жовтня у відкритому листі до Арсенія Яценюка й Віталія Кличка закликала опозиційні сили об'єднати зусилля, щоб не допустити формування більшості Партією регіонів у майбутньому парламенті.

За словами Королевської, необхідно в кожному виборчому окрузі визначити єдиного демократичного кандидата, і забезпечити представників у всіх виборчкомах для захисту результатів голосування.

"40 округів, по яких "Батьківщина" і УДАР збираються виставити єдиних кандидатів, ситуацію не змінять. Має бути 225 округів і 225 кандидатів", - упевнена вона.

"Ми готові домогтися перемоги на виборах, і ми її доможемося. Упевнена, здорового глузду вистачить і в УДАРі, і в партії "Батьківщина", - додала Королівська.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: