Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Симоненко про "Свободу": Це пряма загроза національній безпеці

Вівторок, 6 листопада 2012, 09:36

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає нинішні парламентські вибори в Україні найбільш брудними в історії України.

Про це він заявив підчас засідання Ради у вівторок.

"Ці вибори можна назвати найбільш брудними в історії України. По своїй цинічності, брехні і порушеннях з боку влади ця компанія перевершила всі попередні", - сказав Симоненко.

"Безперервне бандитське свавілля, фізичний тиск на членів окружкомів, "каруселі" в день голосування, пособництво порушникам з боку міліції, які захищали фальсифікаторів, а не волю народу", - охарактеризував вибори комуніст.

Від імені фракції він також вніс пропозицію про створення комісії про розслідуваннях фінансових зловживань підчас виборів.

"Крім того вимагаємо негайно переглянути закон про вибори і вибори проводи за пропорційною системою. Вибори в Україні за мажоритарною системою - це підкуп, залякування, шантаж, використання адміністративного ресурсу. Це було перш за все змагання грошових мішків", - сказав він.

Крім того він вважає проходження в Раду ВО "Свобода" прямою загрозою національній безпеці країни.

"Прихід в парламент представників нацистської партії при підтримці окремих бізнес-кланів - це не просто удар по репутації нашої країни. Це - пряма загроза національній безпеці", - вважає комуніст.

"Вибори пройшли, а з ними минули і всі надії простих людей, що влада буде виконувати дані нею обіцянки", - додав депутат.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: