Мер Дніпропетровська скаржиться, що у міста відбирають 150 мільйонів

Середа, 5 грудня 2012, 22:41

У проекті держбюджету на 2013 рік передбачено вилучення з бюджету Дніпропетровська 150 мільйонів гривень.

Про це заявив мер Дніпропетровська Іван Куліченко на сесії міськради в середу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вчора ми побачили перші показники держбюджету 2013 року, які передбачають перевищення нормативних вилучень з бюджету міста. За нашими розрахунками, вилучення збільшуються в 3,8 разів", - зазначив він.

"Тобто, нас намагаються повернути в той порядок вилучень, який був до приходу цього уряду. Ми хвалили поточний рік, мовляв, як добре нам було, що справедливість восторжествувала. Сьогодні ця загроза існує. Виплатита додатково 150 мільйонів гривень до держбюджету - для нас ця цифра непідйомна", - додав мер.

Він також висловив жаль, що проект держбюджету відомий тільки по розрахунках доходів, які, на його думку, є "завищеними".

На сесії в середу депутати прийняли рішення про збільшення дотації з міського бюджету працівникам бюджетної сфери 5 із 8 районів міста.

"Три сесії підряд за рахунок економії бюджетних коштів ми передаємо районам дотації на виплату зарплати бюджетникам. На сьогодні держава в повному обсязі ще не профінансувала дотації, і ми очікуємо, що найближчим часом кошти будуть виділені всім регіонам, в тому числі і Дніпропетровську", - розповів Куличенко.

"Поки ж практично 5,4 мільйонів гривень ми віддаємо Амур-Нижньодніпровському, Бабушкінському, Жовтневому, Червоногвардійському і Самарському районам міста на те, щоб виплатити зарплату за листопад", - зазначив міський глава.

Загальний фонд міського бюджету виконано на 92,6%. За 11 місяців до загального фонду міського бюджету надійшло власних доходів у сумі близько 1,2 мільярда гривень, зазначають у фінансово-економічному департаменті Дніпропетровської міської ради.powered by lun.ua