Яценюк нацькує Пшонку на Клюєва, бо колись буде новий генпрокурор

Понеділок, 19 серпня 2013, 21:51

Опозиція вимагає від генпрокурора Віктора Пшонки порушити кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і секретаря Ради нацбезпеки і оборони Андрія Клюєва.

Про це заявив глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк в ефірі 5 каналу.

"Прийдеться за це відповідати. Повірте! Так завжди у житті є… Що міністр внутрішніх справ буде відповідати за те, чому сьогодні міліція била людей і депутатів, що секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв буде відповідати, чому він виконує незаконні вказівки президента України Віктора Януковича і керує всім цим побиттям і "тітушками", - зазначив він.

При цьому на уточнююче питання журналіста, чи є у нього конкретні факти, Яценюк заявив: "Ви правильно зрозумійте, звичайно, що є. Ну, підпису особистого складно знайти, але вся інформація, яка доходить до мене, це інформація в першу чергу з правоохоронної системи, там ще залишились чесні офіцери, там ще залишились чесні люди, які не хочуть підігравати бандитам у владі".

Депутат розповів, що "вже звернулися до генпрокурора з вимогою порушити кримінальні справи по відношенню до вищих посадових осіб правоохоронної системи".

"Це роль міністра Захарченка; це роль секретаря РНБО Клюева; це роль Віктора Януковича – чи причетний він до цього і у якій формі він причетний; це ті виконавці, які сьогодні були біля Київської міськради, вся міліція, яка фактично била депутатів і перешкоджала нашій діяльності", - перерахував політик.

"Я усвідомлюю, що генпрокурор не буде боротися зі своїми соратниками, тільки папір цей не згорить. Прийде новий генпрокурор, а папір є. І новий генпрокурор, за новим законом, буде зобов’язаний розглянути ще раз цю кримінальну справу, навіть якщо вона буде незаконно закрита", - підсумував він.

Як відомо, з самого ранку "регіонали" заблокували усі входи до КМДА і не впускали туди опозицію.

Під час сутичок із представниками "Беркута" поблизу Київради постраждали, зокрема, народні депутати Степан Кубів ("Батьківщина"), Едуард Леонов ("Свобода") та Роман Чернега (УДАР).

У свою чергу, в міліції заявили, що під час сутичок під КМДА постраждав щонайменше один із правоохоронців, крім того народні депутати Арсеній Яценюк і Андрій Іллєнко розбили вікно будівлі, де розташована Київрада.

Міліція почала розслідувати факти псування майна територіальної громади Києва, а прокуратура відкрила дві справи за фактами побиття.

Українська правдаpowered by lun.ua