Янукович вирішив привітати українців з річницею народного волевиявлення

Неділя, 1 грудня 2013, 11:15

Віктор Янукович привітав українців з річницею народного волевиявлення.

Про це йдеться в зверненні з нагоди 22-ої річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України, яке наводить державне інформагентство "Укрінформ".

"1 грудня 1991 року відбувся безпрецедентний для нашої країни вияв прямого народовладдя, який засвідчив невідворотність демократичних змін у молодій європейській державі", - сказано в привітанні.

За словами Януковича, "немає у світі сили, яка змогла б похитнути рішучість українців вільно жити на власній землі".

Президент вкотре запевнив, що Україна "прямує в Європу".

Водночас, висловив "глибоке переконання, що інтегруватися у співдружність європейських націй наша держава має як рівноправний партнер, якого поважатимуть і з яким рахуватимуться".

Також Янукович пообіцяв зробити "все від нього залежне для прискорення процесу зближення України з Євросоюзом, не допустивши при цьому серйозних втрат нашої економіки та погіршення життєвого рівня громадян".

30 листопада, близько 4-ї ранку, "Беркут" силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом. Було затримано 35 осіб.

За медичною допомогою звернулися 35 осіб. 7 із них госпіталізували.

Вдень 30 листопада тисячі українців самоорганізувалися та вийшли на Михайлівську площу, щоб висловити свій протест проти силового розгону мирного мітингу.

Янукович лише ввечері 30 листопада оприлюднив свою заяву, де сказав, що "обурений силовим розгоном мирного мітингу на Майдані Незалежності".

У неділю хакери зламали сайт президента.powered by lun.ua