25.06

Банківський форум

"Де твій Бандера?": Беркутівці побили й познущалися з затриманого студента

Четвер, 23 січня 2014, 12:41

Бійці Беркуту жорстоко побили затриманого під час сутичок на вулиці Грушевського студента.

Про це він у четвер розповів сам постраждалий, 17- річний студент Чернівецького економічного коледжу Михайло Ниськогуз під час спілкування з журналістами, яке транслювало Громадське ТБ.

Хлопець стверджує, що він не нападав на міліцію, а тільки фотографував. Однак під час чергової атаки бійці спецпідрозділу його схопили й потягли до Маріїнського парку.

Міліціонери, розповів він, повели його крізь "живий коридор" з 40-50 людей, кожен з яких його бив. "Всі були бійці Беркуту", - стверджує він.

"Вони казали: "Де твій Бандера, якщо ти тут лежиш зараз? Він тобі не допоможе"", - розповів потерпілий.

За словами хлопця, його "били ногами, руками, різали ножем, а також оббризкали перцевим газом".

Спочатку беркутівці хотіли його відпустити, але потім передумали й закинули в автозак, де й протримали чотири години.

Міліціонери хотіли відвезти його у відділок, але "лікарі вимагали, щоб мене відвезли в лікарню, бо я стікав кров'ю, в мене була зламана рука".

22 січня суд постановив залишити хлопця під домашнім арештом на 2 місяці. Проти нього відкрили справу за ст. 294, ч.2 КК. – організація масових заворушень, що призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків. Дана стаття передбачає позбавлення волі на срок від 8 до 15 років.

Як розповіла народний депутат від фракції Свободи Ірина Сех, до лікарів хлопець потрапив у стані середньої тяжкості. Також вона розповіла, що зі сторони міліції рапорт про затримання надавав заступник командира "Беркуту" у Харківській області Василенко.

У рапорті сказано, що хлопець з даху кидав у міліціонерів пляшки з запалювальною сумішшю, феєрверки та фаєри.

"Заходи фізичного впливу до затриманого не застосовувалися", - стверджує харківський беркутівець.

Як відомо, в ніч на 20 січня було затримано шістьох студентів театрального інституту ім.Карпенка-Карого, яким закидають участь у заворушення на вулиці Грушевського. Оболонський районний суд Києва обрав домашній арешт в якості запобіжного заходу, їм також інкримінують ст. 294, ч.2 КК.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: