Янукович ображений, що Німеччина, Франція і Польща за нього не заступилися

Середа, 2 квітня 2014, 16:42

Відсторонений президент Віктор Янукович ображається, що від представників ЄС він не почув слів засудження у зв'язку з нібито нападом на його кортеж.

Про це він розповів в інтерв'ю Associated Press і російському каналу НТВ.

Закликаючи знову повернутися до угод 21 лютого, він заявив, що це була пастка.

"Я не думав, що це була пастка для влади і президента. Бо вже тієї ночі мене почали атакувати бойовики, відкрито зі зброєю, мене і працівників моєї охорони.

"... Але я жива людина, перш за все. Я підписав цю угоду, разом з ними (представниками Польщі, Франції, Німеччини), поставив підпис. Але я не почув від них навіть слів засудження в бік бандитів, які стріляли в мій кортеж, у мою охорону і не один раз", - заявив Янукович.

"Вони нападали на законного, законнообраного президента, і їхні дії ніхто не засудив. Я не почув жодного слова осуду в бік бандитів", - обурився Янукович.

Як відомо, Янукович заявляв, що також нападали на кортеж тодішнього спікера ВР Володимира Рибака, проте сам Рибак цю інформацію спростував.

Янукович також в інтерв'ю заявив, що 18 лютого в офісі ПР загинули дві людини, що насправді не відповідає дійсності.

"Я дуже добре пам'ятаю кожен день і кожну хвилину цих подій. Це сталося в той день, коли мирні протестанти прихильники антимайдану стояли біля ВР, а колони озброєних бойовиків пішли до Верховної ради", - сказав Янукович.

"І в цей час вони ініціювали зіткнення, і ми вперше побачили зброю, з якої вони почали стріляти. Потім вони почали захоплювати будівлі: Міністерство охорони здоров'я, Будинок офіцерів, міністерства оборони і захопили офіс Партії регіонів, де вбили простих технічних працівників, двох людей", - сказав Янукович.

Як відомо, в офісі партії регіонів при пожежі дійсно загинула людина, це був один технічний співробітник офісу ПР.

Крім того, відомо, що Будинок офіцерів стали використовувати тоді, коли з'явилися перші поранені й убиті з боку протестуючих. Зіткнення проходили і в Маріїнському парку.

Однак, Янукович заявив, що силовики "вступили в протиборство" лише тоді, коли "радикали" не пускали працівників МНС до будівлі офісу ПР.

"Тоді правоохоронні органи вступили в протиборство з ними, і почався бій - почалася рукопашна бійка і ніякої зброї тоді ми не бачили з боку правоохоронних органів. З боку радикалів постійно були постріли, були й убиті і поранені з боку правоохоронних органів", - розповів Янукович .

При цьому він не сказав ні слова про як мінімум 25 загиблих у той день.

Українська правдаpowered by lun.ua