ВР у вівторок розгляне закон про проведення всеукраїнського опитування 25 травня

Понеділок, 5 травня 2014, 23:19

ВР на закритому засіданні у вівторок заслухає керівників силових відомств і розгляне закон про проведення всеукраїнського опитування 25 травня.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідно до порядку денного на вівторок у парламенті на закритому засіданні заслухають міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра оборони Михайла Коваля, голову Державної прикордонної служби Миколу Литвина та голову Служби безпеки Валентина Наливайченка.

У зв'язку з проведенням антитерористичної операції на сході України і дестабілізацією ситуації на півдні країни.

Крім того, народні депутати мають намір включити до порядку денного законопроект про проведення всеукраїнського консультативного опитування 25 травня 2014 року (№4801), про внесення змін до закону про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України щодо права на освіту (№4802).

Водночас до порядку денного можуть бути включені законопроект щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації ("4785), зміни до закону про Державний бюджет України на 2014 рік у зв'язку з проведенням всеукраїнського консультативного опитування.
Також зміни до закону про здійснення державних закупівель щодо застосування переговорної процедури закупівлі в умовах особливого періоду (№4754).powered by lun.ua