Бойовики досі не висунули умов для звільнення спостерігачів ОБСЄ

1 перегляд
Понеділок, 2 червня 2014, 16:26

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) не отримувала жодних вимог за звільнення двох груп спостерігачів, захоплених у Донецькій і Луганській областях.

Про це повідомив прес-секретар спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків на брифінгу в понеділок у Києві.

"Ні, ми не отримували жодних вимог", - сказав Боцюрків.

Відповідаючи на відповідне запитання журналістів, він додав, що ОБСЄ сподівається на те, що їхніх спостерігачів відпустять без будь-яких вимог.

За його словами, досі контакт зі зниклими групами ОБСЄ в Донецькій і Луганській областях не встановлено. Місія контактує з усіма компетентними структурами України для якнайшвидшого звільнення своїх спостерігачів.

"Ми встановили комунікацію з різними людьми з урядових і неурядових організацій", - наголосив він.

Загалом, за словами Боцюрківа, ситуація з безпекою на сході України нестабільна, чим ОБСЄ дуже занепокоєна, у зв'язку з чим найближчим часом можна очікувати переформатування груп місії ОБСЄ.

Станом на сьогодні до складу місії входять 294 міжнародні спостерігачі.

Як повідомлялося, 30 травня ОБСЄ заявила про втрату зв'язку із ще 4 спостерігачами спеціальної моніторингової місії й українським перекладачем у Луганській області.

МЗС підтвердило інформацію про захоплення 26 травня сепаратистами 4 представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Донецькій області.

Інтерфакс-Україна, Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua