Гелетей: колону терористів зі Слов’янська не випускали, ядро знищили

22 перегляди
Понеділок, 7 липня 2014, 10:31

Величезну колону терористів, які відступали зі Слов'янська в ніч на суботу, силовики не пропускали – а знищили її ядро.

Про це заявив міністр оборони Валерій Гелетей в інтерв'ю ТСН. Тиждень.

"Інформація про те, що будуть відходити бойовики, надходила постійно, але про те, що буде колона, дізналися в останню хвилину. І коли була отримана інформація, були задіяні відповідні підрозділи на одному з блокпостів", - сказав він.

"Дочекалися цю колону, були готові та дали бій. Якщо будете їхати з міста Слов'янськ на Артемівськ, ви побачите десятки важкої техніки, багато вбитих сепаратистів", - заявив Гелетей.

Він зазначив, що колона була досить довгою, тож "одночасно знешкодити всю колону було непросто, місцевість дозволяла їм сховатися у різних місцях".

"Але це не говорить про те, що їм була надана можливість втекти. Я вважаю, що ядро, а це більше десяти одиниць важкої техніки, було знешкоджене", - заявив Гелетей.

Міністр оборони не підтвердив, що терористи, коли відступали, прикривалися дітьми.

"Інформації дуже багато надходить. Про те, що були саме діти, інформації немає. Ми виїжджали туди на місце, дивилися, але жодного тіла дитини не знайшли. Повірте мені, ніхто не знайшов, а якщо б знайшов, то у ЗМІ це було б вже озвучено. Тому я думаю, що довіряти треба військовим", - сказав Гелетей.

"Сьогодні у президента є чітка стратегія перемоги на Донбасі. Ті кроки, що проводилися президентом, починаючи з одностороннього припинення вогню", - зазначив він.

"На сьогодні максимально задіяно зброя – танкова дивізія, військова авіація, десантники, спецназ. Зараз боєць вдягнутий, взутий, є бронежилет, озброєння і ми знаємо, що робити", - запевнив новий міністр оборони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua