У батальйоні "Чернігів" заявляють про замах на заступника командира

П'ятниця, 3 жовтня 2014, 16:34

На заступника командира спецбатальйону "Чернігів" Віталія Костюченка готувався замах.

Про це заявив командир спецбатальйону Роман Пицьків під час прес-конференції, повідомляє УНІАН.

За його словами, правоохоронці минулого тижня затримали підозрюваного в організації замовного убивства заступника командира спецбатальйону.

Пицьків підкреслив, що Костюченко пройшов Майдан і має правильну життєву позицію – "це та людина, яку важко купити чи залякати".

Командир спецбатальйону також повідомив, що його заступник зараз перебуває у місті і планував взяти участь у прес-конференції, однак не зміг через слідство.

За словами Пицьківа, Костюченко зараз перебуває у відпустці, однак майже щодня приходить у місце розташування батальйону.

Пицьків виключає скоєння замаху за якимись особистими мотивами чи у зв'язку з особистою помстою, а пов'язує його виключно з діяльністю у складі спецбатальйону.

Минулого тижня правоохоронці затримали жителя Чернігова, який підозрюється в організації замовного убивства працівника правоохоронних органів. Чоловіка затримали під час його зустрічі з особою, що виступала у ролі потенційного виконавця вбивства.

Під час цієї зустрічі замовник передав виконавцю дані про майбутню жертву, пістолет із глушником та набоями і завдаток.

Затриманому оголошено про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.powered by lun.ua