Стець матиме двох чи трьох заступників у "Міністерстві правди"

Середа, 3 грудня 2014, 16:36

Міністр інформаційної політики матиме першого заступника та заступника - керівника апарату.

Про це йдеться в положенні про це міністерство (МІП), оприлюдненому в середу.

"Міністерство інформаційної політики очолює міністр, який призначається на посаду Верховною Радою за поданням прем'єр-міністра і звільняється з посади Верховною Радою", - йдеться у документі.

Згідно з положенням, міністр має першого заступника та заступника міністра - керівника апарату, які призначаються на посаду Кабінетом міністрів за поданням міністра і звільняються з посади міністром або Верховною Радою.

"У разі необхідності для забезпечення здійснення МІП окремих завдань рішенням Кабінету міністрів у МІП вводиться посада заступника міністра, який призначається на посаду за поданням міністра і звільняється з посади міністром або Верховною Радою", - сказано в положенні.

Повний текст положення про Міністерство інформполітики, прозване в народі "Міністерством правди", читайте тут.

Як відомо, 2 грудня Верховна Рада, проголосувавши за склад уряду "в пакеті", тобто одразу за всіх міністрів, призначила Юрія Стеця міністером інформаційної політики.

Проти створення Міністерства інформполітики виступали представники медіаспільноти та громадськості, побоюючись цензури з його боку.

Стець є кумом президента Петра Порошенка, у минулому він керував "5 каналом", який належить Порошенку. Останнім часом Стець очолював Управління інформаційної безпеки Нацгвардії.powered by lun.ua