Калєтнік письмово заявив, що нікуди з України не тікав

Неділя, 7 грудня 2014, 19:38

Екс-перший віце-спікер Верховної Ради Ігор Калєтнік заявив, що перебуває в Україні, ні від кого не ховається і не отримував з Генпрокуратури жодного офіційного документу про підозру в скоєнні злочину та повістки.

Про це Калєтнік заявив у листі, пише Вінниця Daily.

"Ознайомившись із черговою заявою ГПУ щодо оголошення мене у розшук, у зв'язку з тим, що я начебто перебуваю за межами України, хочу наголосити, що це нісенітниця, як і всі попередні заяви вашого відомства", - заявив Калєтнік.

"Наголошую, що я перебуваю на території України. Жодної повістки я не отримував ні поштою, ні по телефону, який постійно включений та разом зі мною. Про всі слідчі дії щодо мене дізнаюсь виключно з Інтернету", - заявив він. 

Також Калєтнік заявив, що  "підозру, анонсовану ГПУ,  мені навіть не намагались вручити, на судове засідання, щодо обрання мені запобіжного заходу, яке провели таємно, не допустили мого адвоката. Що це за особливе кримінальне провадження по Інтернету?".

Як відомо, 5 грудня ГПУ оголосила Ігоря Калєтніка у розшук.

За кілька днів до цього батько Ігоря Калєтніка  надіслав листа до ГПУ, де пояснив велику суму подарунків сину, яка виникла через те, що батьки подарували Калєтніку квартиру у Києві та інше майно, яким володіли на законних підставах.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування