Доповідь Нємцова про участь РФ у війні на Донбасі - у слідчих - Яшин

Вівторок, 3 березня 2015, 10:53

Убивство Бориса Нємцова скоїли професіонали, і пов'язане воно з його опозиційною діяльністю.

Про це заявив соратник Нємцова по партії "РПР-ПАРНАС" Ілля Яшин, повідомляє "Интерфакс".

"З моєї точки зору і з точки зору моїх колег, вбивство було дуже професійно сплановано й організовано", - сказав Яшин у вівторок.

"Те, що злочинців не вдалося спіймати по гарячих слідах, також говорить на користь версії про те, що це були професіонали, які прекрасно знають, як організована робота московської поліції і системи охорони", - заявив Яшин.

"Особисто мене обурюють спекуляції з приводу особистого життя Бориса. Борис Нємцов був яскравим опозиційним лідером. У мене немає сумнівів, що саме це стало причиною його вбивства", - сказав Яшин.

Він також заявив, що соратники Нємцова мають намір продовжити його справу, зокрема, роботу над доповіддю про передбачувану участь російських військових в операціях в Донбасі.

"За півтора дні до трагічної загибелі Бориса Нємцова ми зустрічалися, він говорив, що готував доповідь про участь російських військових у бойових діях на Донбасі, що протягом місяця готовий її представити, а також про те, що контактував з родичами загиблих солдат", - сказав Яшин журналістам у Сахаровського центрі.

Яшин заявив, що не впевнений, чи побачить ця доповідь світ, позаяк квартиру Нємцова опечатали слідчі. "Всі документи знаходяться в руках слідчих. Ми докладемо максимальних зусиль, щоб продовжити роботу Нємцова, зокрема, над цією доповіддю", - заявив опозиціонер.

Нагадаємо, у вівторок в Сахаровському центрі в Москві проходить з 10:00 до 14:00 церемонія прощання з Борисом Нємцовим. О 15:30 розпочнуться похорони на Троєкурівському цвинтарі Москви.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: