У ГПУ розповіли, яке майно Колобова заарештовано в Україні

Четвер, 7 травня 2015, 17:47

В екс-міністра уряду Азарова Юрія Колобова в Україні арештовано будинок та дві земельні ділянки в Київській області, а також кошти на банківських рахунках.

Про це йдеться у відповіді заступника генерального прокурора Дмитра Столярчука на запит народного депутата від БПП Сергія Лещенка.

 

У документі зазначається, що предметом дослідження в рамках кримінального провадження є факт заволодіння Януковичем В,Ф. Азаровим М.Я. Колобовим Ю.В. та Резніковим Г.А. бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Нагадується, що 30 вересня 2014 року Колобову було повідомлено про підозру.

"З метою забезпечення можливої конфіскації майна за вироком суду та відшкодування заподіяних збитків ухвалами слідчого судді арештовано майно та банківські рахунки підозрюваного, а саме: будинок та дві земельні ділянки в Київській області, кошти на рахунках у банківських установах України, відкритих на його ім'я та на ім'я матері", - сказано в документі.

Зазначається також, що в межах розслідування здійснюються заходи, спрямовані на встановлення походження зазначеного майна, а також наявності іншого майна, на яке можна накласти арешт.

Також Столярчук зазначив, що Україна вже подала запит на екстрадицію Колобова.

 

4 березня іспанські ЗМІ повідомили, що Колобова затрималив Іспанії за ордером Інтерполу.

СБУ оголосила в розшук Юрія Колобова в кінці жовтня 2014 року. Пізніше його в розшук оголосив і Інтерпол.

Колобов проходить по одній справі з Миколою Азаровим і Віктором Януковичем щодо незаконного фінансування із держбюджету будівництва телекомунікаційної мережі спецзв'язку.

Українська правдаpowered by lun.ua