ІС: Бойовики провокують сили АТО і стріляють із "нейтральної смуги"

Четвер, 1 жовтня 2015, 08:57

Ситуація в зоні АТО відносно стабільна, за минулу добу зафіксовано одиночні обстріли з боку бойовиків.

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук вранці 1 жовтня у Facebook.

Північніше Старогнатівки було боєзіткнення: дві групи бойовиків обстрілювали опорний пункт сил АТО із застосуванням крупнокаліберних кулеметів і АГС-17.

Південніше Пісків, за даними ІС, "передню лінію оборони терористів зайняли зведені підрозділи, які погано орієнтуються на місцевості й відкриваючі вогонь із найменшого приводу". Там стріляли зі штатного озброєння БМП по позиціях сил АТО

"У районі Зайцевого бойовики відкрито провокують сили АТО на відкриття вогню – малі групи виходять на дистанцію до 300 м і відкривають безладний неприцільний вогонь убік наших позицій", - пише Тимчук.

Північніше Луганського посилена рота бойовиків зайняла позиції на нейтральній смузі й відкрила вогонь зі стрілецької зброї убік опорного пункту ЗСУ, повідомляє він.

Західніше Майорська бойовики двічі застосували 82-мм міномет.

На Артемівському напрямку зафіксовано переміщення бронетехніки убік Курдюмовки. На виявлених позиціях перебуває 7 танків і 18 ББМ різних типів.

У районі Жолобка виявлено підрозділ БМП-2 бойовиків на позиціях.

У Макіївку, за даними ІС, перекинуто частину бандформування "Сомалі" на армійських вантажівках, МТ-ЛБ (із ЗУ-23-2) і БТР.

"На залізничну станцію Краснодона із РФ прибули дві цистерни з паливом для бойовиків", - додає Тимчук.powered by lun.ua