Бойовики "ДНР" планують запустити роботу аеропорту - Тимчук

Неділя, 6 березня 2016, 00:44

Бойовики готуються до організації "внутрішнього і міжнародного" авіасполучення.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Схоже, терористи всерйоз розраховують запустити роботу Донецького аеропорту (ДАП) - недарма зараз там відбуваються активні роботи по розгрібанню завалів і відновлення інфраструктури (до речі, основні роботи проводяться силами "штрафників" з числа бойовиків і "правопорушників" з місцевих жителів), а в "мінтранспорту ДНР" створений цілий "відділ цивільної авіації", - написав він.

Тимчук також зазначив, що 26 лютого бойовики "ДНР" зареєстрували наказ "Про затвердження авіаційних правил "Сертифікаційні вимоги до юридичних осіб, які здійснюють аеропортову діяльність". Правила регулюють діяльність із "забезпечення обслуговування пасажирів, багажу, вантажів і пошти при виконанні внутрішніх та міжнародних повітряних перевезень".

"Хоча цілком очевидно, що почни ДАП працювати, першими там опиняться не цивільні повітряні судна, а бойові вертольоти і літаки ЗС РФ", - підкреслив він.

При цьому Тимчук заявив, що для запуску ДАП потрібна "суща дрібничка": зробити так, щоб він не знаходився під вогневим контролем ЗС України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування