Боровик: 29 депутатів Одеської міськради – громадяни Росії

Понеділок, 4 квітня 2016, 12:19

29 депутатів міської ради, включаючи мера міста Геннадія Труханова, імовірно, мають паспорти громадянина Російської Федерації.

Про це заявив заступник голови Одеської обласної держадміністрації Саша Боровик у Facebook, посилаючись на джерела у Службі безпеки України.

"За інформацією, переданою мені конфіденційно патріотично налаштованим офіцером СБУ, Службою безпеки оперативним шляхом установлено, що в Одеській міській раді 29 депутатів, включаючи мера міста, є громадянами Російської Федерації", - написав він.

"За словами офіцера, СБУ також було відомо, що в міськраді минулого скликання було 23 депутати, які мають російські паспорти", - заявив Боровик.

Він закликав СБУ офіційно підтвердити чи спростувати цю інформацію.

"Я також закликаю СБУ провести розслідування щодо звинувачень, пред'явлених у ході журналістського розслідування Дмитром Гнапом, у тому числі й про наявність російського громадянства у Труханова", - додав Боровик.

По информации переданной мне конфиденциально патриотически-настроенным офицером СБУ, службой безопасности оперативным пу...

Posted by Sasha Borovik on Sunday, April 3, 2016

На його думку, в умовах російської агресії проти України президент Петро Порошенко мав би узяти цю ситуацію під свій контроль.

Між  тим, СБУ вже перевіряє, чи має мер Одеси російський паспорт.powered by lun.ua