Дві книжкові мережі Єстонії змусили забрати з продажу російську пропаганду

П'ятниця, 6 травня 2016, 20:32

Дві естонські книжкові торгові мережі "Apollo" і "Rahva Raamat" забрали зі своїх полиць пропагандистські книги російських видань, що зневажливо відгукуються Україну і українців.

Про це у п'ятницю заявила голова Конгресу українців Естонії Віра Коник, повідомляє Укрінформ.

"Вважаю, що це хоч і тимчасова, тактична, але все ж перемога української громади в Естонії. Ми не дозволимо ображати нас, нашу мову, культуру і державу", - сказала Коник.

Як зазначається, раніше КУЕ, керівники інших українських організацій, активісти української громади країни написали листа керівництву цих двох мереж книжкових магазинів.

У зверненні висловили занепокоєння у зв'язку з наявністю в продажу великої кількості пропагандистських книг російською мовою, що ображають гідність українського народу і честь Української держави, що розпалюють ненависть до України та українців, які виправдовують агресивну зовнішню політику Росії, перекручують діяльність таких міжнародних організацій, як Євросоюз і НАТО.

Керівники "Apollo" і "Rahva Raamat" оперативно відреагували на лист українців Естонії та "вилучили з продажу українофобські видання, що випускаються в Росі ", серед яких, наприклад, Лев Вершинін, "Україна – вічна руїна"; Андрій Ваджра, "Україна, якої не було", "Самогубство України"; Олександр Широкорад, "Битва за Україну", "Битва за Крим", "Битва за Новоросію"; Едуард Лімонов "Київ капут"; Дмитро Пучков (Гоблін), "Україна це Росія"; Микола Старіков, "Україна. Хаос і революції – зброя долара"; Дмитро Рогозін, "НАТО і Росія"; Олександр Дугін, "Євразійський реванш Росії", "Нова формула Путіна" тощо.

Проте прес-секретар мережі "Rahva raamat" Айрі Ілліссон на запит місцевої російськомовної газети заявила, що книги вилучені тимчасово "для аналізу змісту".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: