Парубій: Фігуранти "чорної каси" ПР мають понести відповідальність

Середа, 1 червня 2016, 04:03
Парубій: Фігуранти чорної каси ПР мають понести відповідальність

Особи, які фігурували в "чорної бухгалтерії" Партії регіонів повинні понести як кримінальну відповідальність, якщо буде знайдено склад злочину в їх діях, так і політичну відповідальність.

Таку думку висловив голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі "5 каналу".

"Якщо ці документи є правдою, це величезна ганьба і справа ця має бути доведено правоохоронними органами до публічного завершення. І завершення, яке було б зрозуміло суспільству, змогло б розкрити і довести або спростувати дані, які були озвучені", - заявив він.

Спікер нагадав, що це виробництво знаходиться в Національному антикорупційному бюро, для якого дана справа стане викликом і можливістю "випробувати детективів і міць цієї установи".

Відповідаючи на питання, яка відповідальність повинна бути для фігурантів оприлюднених матеріалів, Парубій заявив: "Очевидно, і кримінальна, і політична".

"Навіть якщо НАБУ не зможе знайти в певних фактах складу злочину, але суспільство побачить, що люди фігурують в цих справах, і НАБУ підтвердить, що фігурують, впевнений, що крім кримінальної, буде і політична відповідальність", - заявив спікер.

Як повідомлялося, 31 травня нардеп Сергій Лещенко оприлюднив дані, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців. Оприлюднені дані охоплюють короткий період, тоді як колишній високопоставлений співробітник СБУ Віктор Трепак подав у Національне антикорупційне бюро документи за всі роки правління Януковича.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування