Порошенка ображають опитування про підтримку незалежності

Четвер, 1 грудня 2016, 13:04

Президент Петро Порошенко вважає недоречними сучасні соцопитування про підтримку вибору на користь незалежності України, зробленого на референдумі 25 років тому.  

На врученні штандарту батальйону оперативного призначення військової частини 3066, який отримав почесне найменування Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, президент сказав:

"Хочу привітати вас і весь український народ із 25 річницею референдуму України на підтримку нашої незалежності. 1 грудня 1991 року українці продемонстрували вражаючу одностайність"

"Сьогодні всі опитування громадської думки показують, що рівень підтримки нашої незалежності, вистражданої державної самостійності, є таким само високим, як і тоді, попри те, що люди вже знають її справжню ціну", – сказав Порошенко.  

"Мене навіть трохи дивують наші соціологи, які раз за разом в анкетах ставлять одне й те саме питання: "А якби референдум про незалежність відбувся сьогодні, як би Ви проголосували?". На мій погляд, це питання навіть у чомусь образливе: народ свій вибір вже зробив", – заявив він.

За словами Порошенка, український народ підтвердив свій вибір у 2014-2016 роках – "і прямо зараз його підтверджує на полі бою в агресивній війні, яку на території нашої держави організувала й розв’язала колишня метрополія".

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua