Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Бойовики повідомляють, що Савченко – в Донецьку

П'ятниця, 24 лютого 2017, 15:17

Керівник українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан та депутат Верховної Ради Надія Савченко прибули на окуповану територію Донецької області.

Про це повідомляє підконтрольний бойовикам сайт ДАН, посилаючись на так зване "міністерство державної безпеки ДНР".

"Рубан і Савченко приїхали провідати українських військовополонених", - наголошується в повідомленні.

Деякі ЗМІ повідомляють, що вони - безпосередньо в окупованому Донецьку.

При цьому телефон прес-секретаря Савченко не відповідає.

Як відомо, 7 грудня 2016 року Савченко таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Поза спинами офіційних переговорників тристоронньої контактної групи колишній політв’язень Росії Савченко та проросійські бойовики говорили про полонених.

Повідомлялося, що зустріч відбулася за посередництва Федеральної служби безпеки РФ. 

Нардеп не попереджала Службу безпеки України про поїздку до Мінська.

В січні 2017 року стало відомо, що зустріч народного Савченко з ватажками бойовиків організував керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан.

Бойовики гальмують процес обміну заручників. У той же час, 26 грудня 2016 року вони заявили, що готові віддати двох полонених жінок депутату Савченко, яка не є представником України в мінській групі.

Пізніше Савченко також заявила, що продовжить зустрічі з ватажками бойовиків, і не виключила, що це може статися в Києві.

В свою чергу представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи з вирішення конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко констатувала, що Росія не готова віддавати заручників.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: