Вищий адмінсуд дозволив Ємельянову претендувати у Верховний Суд

Вівторок, 4 квітня 2017, 15:41

Вищий адмінсуд скасував рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) про припинення участі судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова в конкурсі в новий Верховний Суд.

Про це повідомила представник прес-служби Вищого адмінсуду Галина Гаєвська, передають Українські новини.

"Адміністративний позов Ємельянова Артура Станіславовича до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання незаконним і скасування рішення задовольнити", - процитувала вона вердикт суду.

Таким чином, ВАСУ визнав незаконним і скасував рішення ВККС про припинення участі Ємельянова в конкурсі на посаду судді нового Верховного Суду до набрання чинності вироком суду проти нього або закриття кримінального провадження.

Рішення Вищий адмінсуд виніс 3 квітня.

Як повідомлялося, 8 лютого ВККС призупинила на невизначений термін участь судді Ємельянова в конкурсі в новий Верховний Суд.

Також Вища рада правосуддя відсторонила його від посади.

Раніше Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому голові Вищого господарського суду Вікторові Татькову й колишньому заступникові голови суду Артурові Ємельянову в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

27 жовтня 2016 року суд обрав запобіжний захід Ємельянову у вигляді застави 1,5 млн гривень і зобов'язав здати закордонний паспорт.powered by lun.ua