Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Українця Панова етапують із Сімферополя в Москву

Вівторок, 9 жовтня 2018, 13:21

Засудженого в окупованому Криму у "справі українських диверсантів" Євгена Панова етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву.

Про це повідомляє у Facebook його брат Ігор Котелянець.

"Євгена Панова етапували з Сімферопольського СІЗО в Москву. Скоріше за все до Лєфортово. Наразі він тимчасово знаходиться в Краснодарі", – написав Котелянець.

За його словами, Панова везуть до Москви, бо 25 жовтня там має відбутися засідання апеляційного суду, де прокурор наполягає на збільшенні терміну ув'язнення до 10,5 років. 

Як повідомлялося, 13 липня підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму засудив фігуранта справи "українських диверсантів" Євгенія Панова до 8 років колонії суворого режиму.

ФСБ Росії в серпні 2016 року оголосила про затримання в анексованому Криму групи "українських диверсантів", які нібито готували теракти на півострові.

Затриманих деякий час утримували в московському СІЗО в Лефортово, потім повернули до Криму.

Російські спецслужби заявляють, що затримані Євген Панов і Андрій Захтій були членами "групи диверсантів", яка нібито планувала вчинити теракти на об'єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Влада України заперечує російські звинувачення на адресу українців і називає їх "провокацією" російських спецслужб.

Захтій підписав досудову угоду зі слідством. У лютому його засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень).

Панов відмовився від угоди з російським слідством.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: