У кампусі Facebook евакуювали кілька корпусів через повідомлення про бомбу

Середа, 12 грудня 2018, 05:57

Кілька корпусів кампусу компанії Facebook у Менло Парк (Каліфорнія) евакуювали через повідомлення про бомбу.

Про це повідомляє CNN з посиланням на поліцію.

"Поліція реагує на повідомлення про вибухівку у Менло Парк", - заявила Ніколь Аккер, представник поліцейського департаменту Менло Парк.

Представник компанії Facebook у коментарі Reuters заявив, що "кілька будівель евакуювали, всі - у безпеці". При цьому, вона не уточнила, які саме будівлі евакуювали.

У жовтні у Нью-Йорку кілька разів проводилась еваккуація торгового центру Time Warner, де розташована редакція телеканалу CNN.

У жовтні стало відомо, що до офісу Гілларі Клінтон і офісу колишнього президента США Барака Обами надіслали вибухові пристрої, а в офіс телеканалу CNN прийшов підозрілий пакунок.

Пізніше, працівники правоохоронних органів підтвердили, що в офісі CNN була вибухівка.

23 жовтня відомому фінансисту, засновнику фонду "Відкрите суспільство", Джорджу Соросу підклали вибухівку в поштову скриньку.

Жодна з бомб не вибухнула.

Адміністрація Дональда Трампа категорично засудила закладання вибухових пристроїв.

Суд виніс офіційні звинувачення Сезару Сайоку, підозрюваному в розсилці посилок з вибуховими пристроями. За сукупністю звинувачень йому загрожує позбавлення волі на строк до 48 років.

Як повідомлялось, Сезар Сайок, підозрюваний у розсилці бомб відомим діячам США, ймовірно писав на Facebook про "російських братів" та поширював посилання на матеріали, що повторюють Кремлівську пропаганду.powered by lun.ua