Командувач ВМС назвав головне завдання на 2019-й

Вівторок, 1 січня 2019, 13:08

Повернення до України 24 українських військовополонених моряків - головне завдання.

Про це заявив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ігор Воронченко у своєму привітанні з нагоди Нового року та Різдва. 

"Для ВМС 2018-й став роком нових випробувань і конкретних результатів. ... Особливо напруженими стали останні місяці. 25 листопада Росія здійснила відкритий акт агресії та захопила в полон 24 українських військових моряків. Ця подія сколихнула весь світ, згуртувала нас і об’єднала у боротьбі з країною-агресором. Повернення додому наших героїв – це зараз головне завдання, наша справа честі. Бойові побратими, ми з вами", - зазначив Воронченко. 

"У відповідь на агресивні дії РФ ми розгорнули сили і системно нарощуємо угруповання на Азові", - додав він.

За словами командувача, у 2018 р. було підвищено бойові спроможності морського, берегового і повітряного компонентів ВМС, та продовжено удосконалення системи базування.

Воронченко також додав, що 2019 рік для українського флоту стане "роком нових викликів, здобутків і можливостей".

"Ми продовжимо приведення організаційно-штатної структури до стандартів НАТО, отримаємо нові кораблі і катери, новітні зразки озброєння. У центрі нашої уваги завжди буде людина, тому ключовим стане прийом нових гуртожитків і військових містечок, підвищення соціальних стандартів військової служби", - заявив командувач ВМС.

Читайте також: 

Полонені моряки: де вони зараз, що на них чекає і як Україна буде їх звільняти

Війна у Керченській протоці: таран, штурмовики та захоплення українських кораблів

Нагадаємо, 

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!