Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Манафорт просить суд про м'який вирок

Вівторок, 26 лютого 2019, 05:00

Адвокати Пола Манафорта, колишнього політтехнолога Партії регіонів і керівника виборчої кампанії Дональда Трампа, просять суддю федерального суду у Вашингтоні призначити йому термін ув'язнення "значно нижче встановленого законом максимуму".

Про це пише Reuters.

Манафорт звинувачується у змові проти Сполучених Штатів, включаючи відмивання грошей, незаконне лобіювання, змову з метою перешкодити правосуддю і спроби чинити тиск на свідків.

Суд у Вашингтоні винесе вирок Манафорту у справі стосовно звинувачень у порушеннях під час лобістської діяльності.

Як наголошується, він може отримати по 5 років покарання по кожному з пунктів, але встановлений максимум за такі злочини  10 років.

"Ми з повагою просимо, щоб Суд виніс вирок значно нижче встановленого законом максимального терміну в цьому випадку", - заявили адвокати Манафорта.

Раніше спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання РФ у вибори в США, рекомендував суду прийняти до уваги тяжкість злочинів Манафорта під час винесення йому вироку.

Він назвав Манафорта злочинцем, який "неодноразово і нахабно" порушував закон.

Вирок колишньому політтехнологу Партії регіонів оголосять 13 березня.

Звинувачення у податковому та банківському шахрайстві розглядає суд у місті Александрія, штат Вірджинія, він має винести вирок 8 березня.

Нагадаємо:

  • Раніше повідомлялось, що Пол Манафорт продовжував займатися політичними питаннями в Україні у 2018 році, після того, як йому було винесено звинувачення у рамках слідства спецпрокурора Мюллера.
  • Команда Мюллера виявила, що Килимник підтримував зв'язок з російською розвідкою під час президентської кампанії 2016 року. Сам Килимник це заперечує.
  • Раніше в інтерв'ю "Радіо Свобода" Килимник розповів, як працював на Пола Манафорта в Україні та США і заявив, що не пов'язаний з ГРУ РФ.
  • У розслідуванні Мюллера Килимника називають "колишнім російським розвідником", позначаючи в матеріалах справи як "Особа А" і не оприлюднюючи більше ніяких деталей.
  • Згідно з опублікованими даними, Килимник працював з Манафортом і керував його київським офісом з 2005 до 2015 рр., а також "бачив, як Манафорт працював в різних країнах". Про які конкретно країни йдеться, він не уточнив, зазначивши, що вони знаходяться "в Європі і Африці".
  • У серпні журі присяжних визнало Манафорта винним у 8 з 18 пунктів звинувачення, включаючи податкові махінації, порушення банківського законодавства і приховування рахунків в іноземних банках.
  • Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера рекомендує 19-24 років ув'язнення для екс-глави передвиборчої кампанії Дональда Трампа за звинуваченнями у податковому та банківському шахрайстві.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: