У Держдепі не виключають санкцій проти всіх, хто підтримує режим Мадуро

Субота, 9 березня 2019, 04:29

Спецпредставник США з питань Венесуели Елліот Абрамс заявив, що Вашингтон зберігає можливість введення санкцій проти всіх, хто підтримує у Венесуелі режим Мадуро.

Про це він сказав під час брифінгу у Державному департаменті США, передає "Укрінформ".

"Що стосується вторинних санкцій, то це не питання. Завжди є можливість для них", - підкреслив Абрамс, відповідаючи на питання, чи розглядається можливість запровадження санкцій проти РФ, Куби та можливо Індії, яка купує пальне у режим Мадуро.

Зазначається, що спецпредставник США ухилився від прямих коментарів про наміри адміністрації ввести санкції найближчим часом.

"Ми поки цього не робили, і я не хотів би спекулювати, чи будемо ми санкції застосовувати або що змусить нас зробити це", - заявив дипломат.

Нагадаємо:

  • 28 січня США запровадили санкції проти нафтового сектора Венесуели з метою заблокувати отримання доходів від продажів нафти адміністрацією президента Венесуели Ніколаса Мадуро. Умовою продовження роботи компаній є перерахування коштів на рахунки, заблоковані для режиму Мадуро
  • Згодом Мінфін США запровадив санкції проти керівників Нацгвардії і поліції Венесуели за блокування доставки гуманітарної допомоги в країну.
  • Віце-президент США Майк Пенс заявив, що Вашингтон скасує більше віз, виданих відомим венесуельцям, щоб збільшити тиск на президента Ніколаса Мадуро, щоб той відмовився від влади.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.