Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

БПП: За подіями в Києві і Черкасах стоять проросійські реваншисти

Субота, 9 березня 2019, 23:39
БПП: За подіями в Києві і Черкасах стоять проросійські реваншисти

В партії "БПП "Солідарність" заявляють, що за подіями 9 березня, які відбулись в Києві і Черкасах, "стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі".

Про це йдеться у заяві прес-служби партії "БПП "Солідарність".

"За подібними акціями стояли й стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі. Увесь час від початку російської агресії проти нашої держави ми стверджуємо право України бути вільною та незалежною. Саме тому ні в кого не вийде запалити чи зламати Україну зсередини. Всіх, хто прагне на догоду своїм амбіціям спровокувати насильство та залити наші вулиці кров’ю українців, мають зупинити рішучі дії правоохоронних органів", - заявили в БПП.

В партії закликали покарати учасників нападу на поліцейських у Києві та на мирне зібрання громадян в Черкасах.

Нагадаємо:

  • У суботу представники Нацкорпусу влаштували у центрі Києва акцію "День гніву" та прийшли на вул. Банкову під Адміністрацію президента з вимогою покарати причетних до розкрадань в "Укроборонпромі".
  • Під час акції сталися сутички, після яких у поліції заявили про трьох потерпілих правоохоронців. 
  • Після цього представники Нацкорпусу вирушили до Черкас, де перебував у суботу президент і намагалися прорватися до нього під час виступу біля палацу Дружби народів. 
  • Внаслідок спроби представників Нацкорпусу прорватися до президента Петра Порошенка під час виступу в Черкасах постраждало 15 поліцейських, зокрема начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий.
  • Глава МВС Арсен Аваков назвав дії представників Нацкорпусу в Черкасах неприпустими

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: