У соцмережах спотворили інтерв'ю Зеленського для УП

Понеділок, 8 квітня 2019, 14:23
У соцмережах спотворили інтерв'ю Зеленського для УП

У соціальних мережах розповсюджують неправдиве відео, на якому кандидат в президенти Володимир Зеленський нібито зізнається у наркотичній залежності.

Це відео змонтоване і цілковито вирване із контексту його інтерв'ю, яке Зеленський дав "Українській правді".  


У ході інтерв'ю Роман Кравець справді запитував, чи кандидат в президенти вживає кокаїн, на що Зеленський відповів запереченням.

"Я не вживаю наркотики. Нюхаю лише каву, тому що я кавоман. Я дуже люблю каву", – переконував кандидат в президенти.

Повне інтерв'ю Зеленського читайте ТУТ.   

Читайте також: Батл між кандидатами. Всі деталі

Нагадаємо:

  • 5 квітня кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко здали аналізи у різних місцях. Зеленський здав лише кров, а Порошенко – кров, сечу і волосся.
  • За кілька годин результати аналізів Зеленського і Порошенка стали відомі. 
  • Експрес-тест не показав психоактивних речовин в організмі Порошенка, а ґрунтовний тест на наркотики можуть робити до 2 тижнів. Аналіз на алкоголь дав негативний результат. 
  • При цьому Зеленський оприлюднив документ, на якому датою здачі аналізу значилося 2 квітня, а трохи пізніше іншу довідку – з датою 5 квітня. У клініці "Євролаб" пояснили, що в результатах помилково вказали невірну дату забору крові, а сам кандидат прокоментував це так: "В нашій історії з аналізами стався казус".
  • У штабі  Порошенка заявили, що Зеленський здав аналізи на алкоголь і наркотики не як належить – мав би здати на тест і волосся, адже воно зберігає сліди наркотичних речовин близько 90 днів.
  • У свою чергу боксер Володимир Кличко запропонував кандидатам у президенти України здати аналізи у міжнародній організації World Anti-Doping Agency: "Якщо ви такі відкриті і зацікавлені в об'єктивному результаті, зробіть це за репутаційно перевіреним  методом у міжнародній організації World Anti-Doping Agency", заявив Кличко.
  • Згодом Кличко-молодший заявив, що результати аналізів на наркотики і алкоголь, які 5 квітня здали кандидати у президенти, – обман, оскільки для проведення аналізу необхідно не менше 48 годин.  
  • Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) – незалежна структура, що здійснює координацію боротьби з допінгом у спорті. Агентство було засноване у 1999 році.
  • Порошенко запевнив, що пройде антидопінговий тест WADA.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування