Пожежа в Одесі: Рятувальники повідомили про офіційне завершення робіт на згарищі

Субота, 14 грудня 2019, 10:32

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій заявили про завершення робіт з ліквідації наслідків пожежі у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. 

Джерело: ДСНС 

Деталі: За даними відомства, роботи завершено о 8:00 14 грудня.

З початку розбирання завалів до робіт було залучено 182 осіб та 26 одиниць техніки, вивезено близько 3 тис. кубометрів будівельних конструкцій.

Робота урядової комісії з розслідування причин пожежі, утвореної розпорядженням Кабміну від 06.12.2019 №1223-р, триває. 

"З 9 грудня 2019 року наказом ДСНС України №510 генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака, начальника ГУ ДСНС у Одеській області відсторонено від виконання службових обов’язків", - повідомили у Держслужбі. 

Що передувало:

  • Пожежа у будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася 4 грудня.
  • Жертвами пожежі стали 16 осіб. З них двоє померли в лікарні, ще чотирнадцять були знайдені на місці трагедії.
  • Рішенням Кабміну, сім'ям загиблих в результаті пожежі виділять по 200 тисяч гривень.
  • За даними поліції Одеської області, в кримінальному провадженні за фактом пожежі в коледжі готують повідомлення про підозру двом особам.
  • Прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника ГУ ГСЧС в Одеській області Віктора Федорчака від виконання обов'язків на час розслідування, а також його заступника по профілактиці Михайла Вовка і керівника Департаменту освіти Олександра Лончаков.
  • 13 грудня СБУ провела обшуки у ГУ ДСНС Одеської області. За даними СБУ, окремі керівники відомства намагалися приховати і знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану і надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу.

Українська правда
powered by lun.ua