Бойовики ОРДО висунули умову для розведення на лінії розмежування

Неділя, 15 грудня 2019, 12:09

В ОРДО заявили, що готові до розведення сил на лінії розмежування у разі, якщо сторони "дійдуть консенсусу щодо доповнення до рамкового рішення, повної взаємності, дзеркальності та дотримання всеосяжного режиму припинення вогню з українського боку".

Джерело: РІА Новости з посиланням на "главу представництва ДНР" в СЦКК Руслана Якубова

Дослівно: "Ми готові виконати розведення сил і засобів на будь-яких узгоджених контактною групою ділянках розведення у разі, якщо сторони прийдуть до консенсусу щодо доповнення до рамкового рішення, повної взаємності, дзеркальності і дотримання всеосяжного режиму припинення вогню з українського боку", - заявив Якубов.

Деталі: За його словами, у ДНР готові до обопільного розведення сил на нових ділянках, які будуть узгоджені контактною групою на переговорах.

"Ми готові запропонувати своє бачення можливих місць для створення ділянок розведення, але остаточне рішення залишиться за Мінською контактною групою".

Читайте також: 

Перша нормандська: як та у чому Зеленський переміг Путіна на саміті в Парижі

Офіс президента опублікував комюніке паризького саміту. Повний текст

Нормандія 2019 відбулася. Перша реакція соцмереж

5 нормандських зустрічей до Зеленського. Як Україна домовлялась про мир

Нагадаємо,

  • 9 грудня у Парижі відбулася зустріч лідерів країн "нормандської четвірки", де президенти Франції, України, Росії та канцлер Німеччини досягли низки домовленостей щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.
  • В рамках "Норманді" відбулася двостороння зустріч президентів України і РФ. Переговори тет-а-тет тривали менше півгодини.
  • На брифінгу після зустрічі Зеленський заявив, що в рамках Нормандського саміту сторони домовились про обмін утримуваними особами за принципом "всіх на всіх" до 31 грудня та розведення ще в трьох пунктах на лінії зіткнення.
  • Путін після саміту заявив про криваві наслідки, якщо Україна отримає контроль над кордоном між Росією і тимчасово непідконтрольною територією Донецької і Луганської областей.
  • Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Путін і Зеленський "далекі від порозуміння з цілої низки питань", оскільки "використовують різну термінологію". powered by lun.ua