Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

В обсервації у Нових Санжарах "екватор", усе спокійно – заступник голови МОЗ

Середа, 26 лютого 2020, 13:30
В обсервації у Нових Санжарах екватор, усе спокійно – заступник голови МОЗ

В евакуйованих із Китаю громадян за половину часу обсервації не виявили симптомів хвороби, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, призначений головним санітарним лікарем.

Джерело: брифінг прем’єр-міністра Олексія Гончарука та Віктора Ляшка на підсумками засідання уряду

Пряма мова Віктора Ляшка: "Наразі в Україні не зареєстровано жодного випадку коронавірусної інфекції. Ми маємо перші результати досліджень проб зразків людей, які перебувають у Нових Санжарах – вони негативні (…).

В обсервації ми маємо сьогодні екватор, сьома доба – все спокійно. Людей із симптомами гострої респіраторної інфекції немає. Ранковий медичний огляд не зафіксував ні в кого підвищення температури".

Читайте також Новосанжарський сором. Як влада довела евакуацію людей до паніки в Україні

Якщо коронавірус прийде в Україну. Чи вистачить лікарень, фахівців та обладнання

Передісторія:

  • Невідомим раніше коронавірусом COVID 2019 із грудня минулого року у світі заразилася 81 191 людина, більшість випадків – у Китаї, який був епіцентром поширення хвороби. Від ускладнень цього коронавірусу померли 2 768 людей, одужали – 30 281 особа.
  • В останні дні коронавірус почав різко поширюватися в Європі, особливо в Італії. Уже є перші жертви (11 в Італії та 1 у Франції).
  • Увечері 20 лютого 72 евакуйованих із Китаю людей разом із супроводом розмістили на 14-денну обсервацію (ізоляція та спостереження, у народі – "карантин") у медзакладі МВС у Нових Санжарах Полтавської області. Місцеві мешканці зустріли їх протестами через страх зараження.

Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: