Рябошапка анонсував повернення в політику після карантину

19064 перегляди
Середа, 25 березня 2020, 17:22

Колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка працює над свторенням експертної платформи для розробки реформ правоохоронних органів.

Джерело: інтерв’ю Рябошапки Олесі Бацман у YouTube

Пряма мова: Поки що ми плануємо з колегами створити експертну платформу, оскільки в Україні досить мало експертних центрів, які могли би розробляти пропозиції щодо реформ, щодо  зміни політики державної і вже потім рухатись на основі певних пропозицій. Можливо це будуть якісь інші політичні проєкти.

Поки що в мене немає чіткої відповіді, на яку посаду і коли саме (Рябошапка повернеться в політику – ред.), але такі плани є".

Деталі: Рябошапка уточнив, що він все життя працював у сфері, яка пов'язана з судовою реформою,  антикорупцією, реформою органів кримінального слідства і це та сфера, де анонсована ним платформа буде діяти.

За його словами, платформа буде розробляти стратегії і пропозиції для уряду, для президента і для парламенту.

Ексгенпрокурор додав, що у платформі мають об'єднатися люди, які мають практичний досвід, зокрема, ті хто брав участь у реформі органів прокуратури.

Називати конкретні імена Рябошапка відмовився, але припустив, що платформа буде презентована після завершення карантину.

Джерелами фінансування нової організації Рябошапка назвав пожертви громадян, бізнесу та міжнародних організацій.

Читайте також: Як Коломойський, Медведчук і Портнов руками "слуг" влаштували розправу над Рябошапкою

Передісторія: 

  • 5 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада висловила недовіру Руслану Рябошапці, що має наслідком його відставку з посади.
  • 17 березня Верховна Рада призначила в.о. голови ДБР Ірину Венедіктовуна посаду генерального прокурора України.
  • Виконувати повноваження директора Державного бюро розслідувань став Олександр Соколов.powered by lun.ua