Чорновол пом’якшили запобіжний захід

Понеділок, 1 червня 2020, 23:03

Колишня народна депутатка Тетяна Чорновол заявила, що їй пом’якшили запобіжний захід – збільшили територію дозволеного пересування.

Джерело: "Букви"

Деталі: Печерський райсуд Києва продовжив нічний домашній арешт до 1 серпня, але обмеження на пересування лише в селищі Гора, де вона живе, скасували.

Пряма мова Чорновол: "До серпня місяця, тобто два місяці, я можу перебувати в межах Київської області та міста Києва вдень, а вночі у мене нічний арешт".

Передісторія:

  • Слідчі ДБР 10 квітня на світанку провели обшук у колишньої народної депутатки Тетяни Чорновол у справі щодо смерті чоловіка в офісі "Партії регіонів" під час Революції гідності.
  • Після цього у ДБР повідомили їй про підозру у вбивстві під час пожежі в офісі "Партії регіонів" в 2014 році.
  • Експрезидент Петро Порошенко звинуватив ДБР у брехні та вважає кримінальне провадження проти Чорновол спробою переписати історію під диктовку Кремля.
  • У свою чергу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав повідомлення Чорновол підозри у вбивстві неадекватними та ганебними, і у зв'язку з цим запропонував першому заступнику директора ДБР Олександру Бабікову залишити державну службу.
  • 24 квітня Київський апеляційний суд частково задовольнив апеляцію захисту екснардепа Тетяни Чорновол і змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на нічний.powered by lun.ua