Байден отримав травму, граючись з собакою. КТ показала тріщини в двох кістках правої ноги

Понеділок, 30 листопада 2020, 04:45

У обраного президента США Джо Байдена, який граючись з однією зі своїх собак отримав травму ноги, лікарі діагностували тріщини в двох кістках правої щиколотки.

Джерело: особистий лікар Байдена Кевін О'коннор, передає видання Axios

Пряма мова лікаря: "Комп'ютерна томографія підтвердила волосяні (невеликі) тріщини в латеральній і проміжній клиновидних кістках, які знаходяться в середині стопи.. Байдену, ймовірно, знадобиться носити жорсткий бандаж протягом декількох тижнів".

Деталі: Раніше лікар Байдена повідомив, що "початкові рентгенівські знімки підтверджують відсутність очевидного перелому". Тоді у штабі Байдена зазначили, що "з міркувань великої обережності" 78-річному Джо Байдену також зроблять комп'ютерну томографію ноги.  

Діючий президент США Дональд Трамп побажав одужання Байдену — "Одужуй швидше!", написав Трамп ретвітнувши відео, де Байден, ймовірно, покидає лікарню.

Довідка: З родиною Байденів проживають дві німецькі вівчарки, Чемп і Мейджор, якого Байдени взяла з притулку.

Обраний президент Джо Байден, як очікується, відновить багатолітню традицію мати у Білому домі домашнього улюбленця, яка зникла за правління Трампа, який був першим президентом більш ніж за 100 років, у якого не було домашніх тварин.

Нагадаємо: 

  • Офіційно переможцем перегонів вважається кандидат, за якого 14 грудня проголосує Колегія виборників. Новий президент офіційно приступає до виконання обов’язків після складання присяги 20 січня.

Микола Донєв, УП


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!