Верить, что Россия хочет мира – это отсутствие мышления

4181 просмотр
Вторник, 18 февраля 2020, 12:34
Сергей ФурсаSergey Fursa
инвестиционный банкир

"Це спроба зірвати мирний процес…"

Оце так заява верховного головнокомандуючого воюючої країни.

Мирний процес кого з ким?

Стоять двоє чоловікв. Типу домовляються. Тут один одному дає в пику. А другий каже: "Це спроба зірвати наші мирні переговори. Давайте їх продовжимо". І знову отримає у писок. І знову каже, що треба продовжувати.

Мирний процес не може бути, якщо одна зі сторін не прагне миру.

Коли нарешті хтось зрозуміє, що не прагне?

Росія не прагне миру. 

Росія прагне перемоги.

І може іноді удавати, що прагне миру. І вірити їй у цьому – це навіть не відсутність стратегічного мислення. Це взагалі відсутність мислення.

Успішні мирні перемовини з точки зору Росії – це коли Україна стоїть раком і росіяни візують капітуляцію у нас на спині.

До такого моменту ми бажаємо продовжувати мирний процес?

До такого моменту ми продовжимо намагання не дратувати її?

Ну, а раптом вона розсердиться і перестане удавати, що хоче зірвати мирний процес…

Loading...

І коли ми нарешті скажемо, що не абстрактні окупанти, а російські війська?

Скільки разів треба отримати по пиці до цього? Скільки разів треба отримати по пиці, щоб зрозуміти, що "мирний процес" – це наша розмова самих із собою, а не перемовини з ворогом, як це має бути.

Там ворог. І не треба дивитись йому у вічі. Хіба що крізь приціл снайперської гвинтівки.

Росія – наш ворог. І не може людина, яка очолює армію, яка має боронити країну від ворога, вважати її другом. Не має права!

Це ворог, який поважає лише силу.

І буде використовувати будь-яку слабкість і поступливість. І будь-яка поступка б'є і по самому президенту. Бо, не маючи стратегічного мислення, він особисто відвів війська у Золотому. І саме туди прийшов Путін. Бо знав, що тепер скажуть українці про свого головнокомандувача.

Бо Путін думав стратегічно. А Зеленський не мав на це часу. Бо нема ж часу подумати, треба війська розводити. Треба ж мирний процес прискорити.

І добре б якщо б так само лише вдавали, що ми прискорюємо мирний процес. Ні. Ми чесно робимо кроки назустріч. І кожного разу потім отримаємо у писок.

Дуже "розумна" поведінка.

Це навіть тактику має набриднути. Не те, що стратегу.

Читайте також:

Бойовики спробували перейти лінію розмежування на Луганщині, триває бій

Зеленський про бій на Донбасі: Це – спроба зірвати мирний процес

Керівник Генштабу розповів деталі ранкової атаки поблизу Золотого-4

Зеленський: Провокації бувають, але ми впевнено йдемо до миру

Сергій Фурса

Оригінальний текст взято з Facebook-сторінки Сергія Фурси

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.powered by lun.ua
Откуда взяться новой элите в Зе!эпоху?
Тысячи пассионариев ходят мимо по улицам. Они умные, нарванные и ответственные. Чтобы стать элитой, им надо только одно – чтобы мы поверили в их элитарность. И через построение собственных информационных каналов разорвали олигархическую систему хождения по кругу. (укр.)
Кризис компетентности
Кризис для слабых несет угрозы, а для сильных – новые возможности. Поэтому, как бы то ни было, у нас есть еще один шанс стать сильными и компетентными. (укр.)
Жесткие реалии поствирусного мира
Когда наступит завтра, станет ясно, что Земля не сошла с орбиты из-за коронавируса. (укр.)
Как диджитализация депутатской работы облегчит коммуникацию во время карантина
Если у депутатов ВР для общения с избирателями есть электронный кабинет, то для депутатов местных советов такая перспектива пока далеко за горизонтом. Что можно сделать, чтобы облегчить коммуникацию граждан с депутатами. (укр.)
Короновирус: что нас ожидает?
Для нас глубина кризиса будет больше, чем в 2014 году. И выходить из нее будет сложнее... Но определенная минимизация потерь, с которыми этот кризис будет перейден, зависит и от нас – от нашей сплоченности, мудрости и дисциплины. (укр.)
"Посадки" или уступки олигархам – что выберет Венедиктова?
Вспомним резонансные дела НАБУ и САП, которые могут стать мерилом независимости нового генпрокурора Венедиктовой. (укр.)
Один день единства
Для получения средств МВФ, которые являются единственным условием спасения Украины от дефолта, Верховная Рада проявить ответственность и проголосовать два закона. (укр.)