ІСД побореться з Пінчуком і Ахметовим за "Криворіжсталь"

Понеділок, 7 червня 2004, 16:09
Консорціум "Індустріальна група", у котрий входять Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського, Алчевський коксохімічний завод (КХЗ), одеський "Місто Банк" і компанія з управління активами "Автоальянс-XXI століття", створений з метою управління активами корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), подав заявку на участь у конкурсі з продажу 93,02%-го пакету акцій ВАТ "Криворіжсталь" (Дніпропетровська обл.).

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок директор з корпоративних прав і інвестицій ІСД Олександр Пилипенко, подані всі необхідні документи для участі в конкурсі.

Раніше він повідомляв, що формування консорціуму буде сприяти модернізації і реконструкції діючих активів корпорації й покупці нових.

За словами Пилипенка, Індустріальна група відкрита для інших партнерів - для цього їм потрібно ввійти в закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Східно-Європейський ІФ" (Київ), що знаходиться в управлінні компанії "Автоальянс-XXI століття" і також є учасником консорціуму.

ІСД, заснована в 1995 році, - це промислове об'єднання, що володіє великими пакетами акцій провідних підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Здійснює також проекти у вугільній і енергетичній галузях.

Оборот корпорації в 2003 році без врахування дочірніх підприємств склав 9,3 млрд. грн. - на 85% більше, ніж позаминулого року. Оподатковуваний прибуток за минулий рік склав 361 млн., чистий - 139,5 млн. грн.

У 2003 році ІСД стала переможцем конкурсів із продажу 98,81%-го держпакету акцій ДМК ім. Дзержинського і 42,26% акцій ВАТ "Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського" в Україні. Корпорація також стала переможцем конкурсу з продажу 79,48% акцій Дунайварошського металургійного комбінату групи Dunaferr (Угорщина).

ІСД також є найбільшим акціонером Алчевського КХЗ і Алчевського МК.
Як повідомлялося, Фонд держмайна України 12 травня оголосив конкурс із продажу 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь". Стартова ціна пакета - 3806 млн. гривень. Конкурс має відбутися 14 червня, заявки приймаються до 7 червня включно.

Про плани брати участь у конкурсі заявляли "Северсталь" разом з Arcelor, індійська TATASteel, LNM, промислово-фінансовий консорціум "Інвестиційно-металургійний союз" (ІМС, Дніпропетровськ).

Читайте також:


"Криворіжсталь" рятуватимуть від Пінчука й Ахметова через суд


"Криворіжсталь" таки дістанеться Пінчуку і Ахметову?

Працівники "Криворіжсталі" завалили Чечетова проханнями продати їх місцевим олігархам


Ющенко виступає проти приватизації "Криворіжсталі" "чуками"

"Інтерпайп" і "донецькі" об'єдналися, щоб купити "Криворіжсталь"?powered by lun.ua