Янукович в американському кіно поскаржився на життя

4 перегляди
Четвер, 9 червня 2005, 18:09
Нова влада знищила завоювання чотирнадцяти років демократії в Україні, повернувши старі часи однопартійності й політичних переслідувань.

Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович в інтерв'ю авторам документального фільму "Три тижні в червні: американський погляд на українські події", повідомляє українська служба "Голос Америки".

"Я скажу, що ми будували демократію всі роки незалежності. А зараз за ці півроку ми почали повертатися до тих часів, коли були переслідування політичні. Тобто ми знову повертаємося в старі часи", - відзначив Янукович.

За його словами, "світ не знає правди про "помаранчеву революцію", тому що всі писали й знімали тільки Київ, а що відбувалося на Півдні й Сході України – воліли не помічати".

"Така демократія, яку принесла "помаранчева революція", Україні не потрібна", - вважає лідер опозиції.

"Одержали революцію - одержали беззаконня. І сьогодні нова влада не відійшла від риторики революційної. Президент задовго до будь-яких розслідувань, рішень суду називає людей бандитами, кривдить, сьогодні це стало нормою життя в нашій країні", - говорить Янукович і ставить запитання: "Що це - демократія? Якщо це така демократія, то навіщо тоді вона потрібна?".

На його думку, також погіршилася ситуація зі свободою слова в Україні при новій владі, що, за його словами, "теж тягне нас назад, а не в майбутнє".

Євроінтеграцію Янукович назвав "болтологією", а прагнення побудувати нові відносини з Росією - "дешевою грою".

Лідер Партії регіонів вважає, що в Україні відбувається економічний спад; а в закликах до реприватизації він бачить ту ж небезпечну "революційну доцільність" і говорить про "велику напругу в суспільстві".

Україна, на думку екс-прем'єра, завмерла, чекаючи наступних виборів, щоб "виправити положення".

60-хвилинну стрічку, що є спробою осмислити "помаранчеву революцію", американська приватна компанія Alaya Productions готує для глядацької аудиторії Сполучених Штатів.

Своїми думками про демократію в документальному фільмі поділяться також, зокрема, співачка Руслана, дружина президента Катерина Чумаченко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Новості-Україна

Читайте також:

Янукович півдня молився в Лаврі, а потім пішов зніматися в американському кіно


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua