"Мистецький арсенал" обіцяють сучасно відновити за півтора року

П'ятниця, 3 серпня 2007, 10:26
Реставраційні роботи з реконструкції київського культурно-музейного комплексу "Мистецький арсенал" вже почалися і мають закінчитися до кінця 2008 року.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

За її словами, за цей час німецькі будівельники мають провести протиаварійні та інженерні роботи майже на 10 га території, виділеної під майбутній арт-центр.

Також спеціалісти реставруватимуть корпус Старого арсеналу, збудованого ще на початку XІX століття німецьким архітектором Іоганном Меллером.

Для відновлення музейного комплексу компанія "Strabag" використовуватиме сучасні реставраційні технології, які застосовувалися для зведення найбільших мистецьких центрів Європи.

За словами керівника департаменту розвитку "Мистецького арсеналу" Миколи Скиби, це і стало визначальним у виборі німецького генпідрядника поміж українських будівельних фірм.

Як повідомлялося раніше, державний тендер із реконструкції київського культурно-музейного комплексу "Мистецький арсенал" виграла німецько-австрійська будівельна компанія "Strabag".

"Strabag" виконувала реставрацію Рейхстагу, Національного історичного музею у Відні. Запропоновані ними технології, терміни, умови розрахунків і кваліфікація робітників були чинниками відбору", - зазначив представник "Мистецького арсеналу".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування