Головні газети Черновецького вирішили вбити

Четвер, 6 грудня 2007, 14:01

Київрада ухвалила рішення про ліквідацію у першому півріччі 2008 року комунальних газет "Вечірній Київ", "Хрещатик" та "Українська столиця".

Відповідне рішення було прийнято на сесії Київради у четвер, повідомляє УНІАН.

Депутати також вирішили до 1 квітня наступного року розробити пропозиції щодо видання інформаційного бюлетеня Київради з метою інформування територіальної громади столиці про підготовку прийняття та контроль виконання рішень міської ради.

КМДА доручено здійснити усі необхідні організаційно-правові заходи, пов'язані з ліквідацією зазначених друкованих ЗМІ, та врахувати бюджетні видатки на наступний рік з урахуванням цього рішення.

У пояснювальній записці зазначається, що реалізація рішення "сприятиме ширшій можливості доступу територіальної громади Києва до об'єктивної інформації щодо діяльності Київради".

Проект рішення було підготовлено та подано на розгляд сесії постійною комісією з питань культури та інформаційної політики.

Як відомо, раніше комісія з питань культури та інформаційної політики визнала професійно непридатними керівників головних муніципальних ЗМІ та запропонувала звільнити їх із займаних посад.powered by lun.ua