Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Литвин розкрив підкилимні торги з коаліцією

П'ятниця, 7 грудня 2007, 10:56

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин звинувачує парламентську коаліцію у політичній корупції.

Про це він заявив під час виступу з трибуни у Верховній Раді.

"Ми вважаємо, що сьогодні закладається небезпечна тенденція, коли є намагання штучно поділити Верховну Раду навпіл, викопати окопи посередині Верховної Ради", - сказав Литвин.

"Через розподіл посад сьогодні повертається стара практика, через яку була зруйнована попередня Верховна Рада, коли пропонували посади за те, щоб люди переходили в коаліцію", - додав він.

Литвин заявив, що у парламенті "знову пропонуються посади".

"І коли кажуть, що ми пропонуємо вам посаду першого віце-спікера, то це не робиться так, коли цю посаду пропонують на Банковій за те, що людина опустила додолу очі, а ми за тебе проголосуємо, але ти переходь і підтримуй нас", - розповів він.

"Такий варіант не пройде! Позиції і пропозиції щодо того, що підтримайте, проголосуйте, ми дамо вам посаду міністра, це повернення до тої практики, що зруйнувала Верховну Раду", - заявив Литвин.

На його думку, сьогодні було б доцільно "провести розмову у Верховній Раді з приводу того, в якому стані перебуває країна, який спадок приймає майбутній уряд".

"Щоб виступив президент і сказав про своє бачення зовнішньої та внутрішньої політики, а потім, будучи усвідомленими своєї відповідальності, визначитися щодо тих менеджерів, тих міністрів, що будуть працювати в уряді, щоб це був працездатний уряд, відповідальна ВР", - додав він.

"Не треба демонструвати один одному поступки у плані розподілу посад. Давайте говорити про серйозні розмови", - резюмував він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування