Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Регіони" узяли приціл на повалення Тимошенко?

Середа, 5 березня 2008, 20:04

Партія регіонів своєю заявою про намір ініціювати акції протесту буде домагатися відставки уряду.

Таке припущення висловив політолог Вадим Карасьов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Грубо кажучи, заява Партії регіонів свідчить про те, що вони хочуть кризу з одного будинку на вулиці Грушевського (будинку Верховної Ради) перевести в інший будинок на вулиці Грушевського, через дорогу (будинок Кабінету міністрів)", - відзначив політолог.

"Виходить, швидше за все, усе-таки ставка робиться на те, щоб сформувати новий кризовий контекст і новий кризовий контент, і домагатися відставки уряду через мобілізацію своїх прихильників", - додав він.

На думку політолога, такими своїми діями Партія регіонів реалізує подвійну мету: "Мобілізація партії, що знаходиться в напіврозібраному, напіврозпадному стані, а боротьба завжди об'єднує".

"Друге - мобілізація своїх прихильників для того, щоб перекривати можливі коливання свого електорату на користь інших політичних сил, насамперед БЮТ", - відзначив Карасьов.

"А вже тоді, виходячи з нового кризового контексту і контенту, остаточно вирішити дилему останніх днів і тижнів: або вибори, або нова коаліція і нова конструкція сил у парламенті і новій конструкції влади", - додав він.

На питання про те, на який крок імовірніше за все може піти президент у зв'язку з кризою в парламенті з одного боку і газових перипетій з іншого: розпуск парламенту або відставку уряду, Карасьов підкреслив:

"Думаю, що якщо або вибори або відставка, ставка більше на відставку, а не на вибори".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування