Регіони готові до Конституції. Яценюк пропонує без виборів призначати посадовців

Вівторок, 8 квітня 2008, 18:22

Партія регіонів зареєструвала проект постанови про створення тимчасової спеціальної комісії з підготовки змін до Конституції.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Олександр Лавринович з трибуни парламенту у вівторок.

За словами Лавриновича, законопроект передбачає створення комісії, опрацювання пропозиції щодо змін до конституції, підготування узгодженого проекту з метою подання до Верховної Ради з урахуванням висновку Конституційного суду.

Співголовами пропонується обрати представника БЮТ Андрій Кожем'якіна та "регіонала" Олександра Лавриновича.

Кількісний склад депутатів становитиме 27 осіб, з них 11 від Партії регіонів, 10 – від БЮТ, 3 від НУНС і 1 від КПУ.

Також проектом постанови пропонується визначити термін діяльності комісії – один рік.

Також Лавринович заявив, що у Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звернення Верховної Ради до президента з приводу указу президента про звільнення Станік з посади судді Конституційного Суду. Проект зареєстрований "регіоналом" Анатолієм Толстоуховим.

"Просимо підтримати цю пропозицію депутатів", - зазначив Лавринович.

Водночас спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк наголосив. що ця заява "ніяким чином не стосується затвердженого порядку денного Верховної Ради".

"Дуже хороша постанова. Тільки буде засідання погоджувальної ради. Тоді керівники фракцій приймуть відповідне рішення. А сьогодні є порядок денний, і ніхто його міняти не може", - зазначив він.

"Якщо у нас такий підхід, то треба йти дальше. Давайте з голосу Конституцію проголосуємо. Ми ж такі талановиті. Зараз приймемо по процедурі. І до речі без виборів призначимо посадових осіб", - наголосив Яценюк.

Він також звернувся з проханням не примушувати його порушувати регламент.

Після цього Яценюк закрив вечірнє засідання Верховної Ради.powered by lun.ua