Черновецький за традицією зробив Тимошенко крайньою у проблемі з вантажівками

Вівторок, 8 липня 2008, 16:58

Київський мер Леонід Черновецький заявляє, що не дозволить автоперевізникам використовувати методи шантажу та тиску на владу.

Про це Черновецьки й заявив у вівторок, коментуючи пікет міжнародних автоперевізників будівлі КМДА.

"Сотні тисяч киян, запізнившись на роботу через обмежений проїзд громадського транспорту, зумовленого мітингом автоперевізників, будуть свідками того, як транзитні перевізники, які приїхали з інших міст, намагаються методом шантажу змусити київську владу поступитися інтересами киян", - сказав він, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київміськдержадміністрації.

При цьому мер зазначив, що в ході впровадження обмеження проїзду транзитних великовантажних автомобілів, столична влада вжила заходів у межах своєї компетенції і виключно в рамках закону.

"Уряд загрався у політику, що заважає сьогодні вирішувати низку стратегічних питань, які можуть вплинути на поліпшення життя пересічного киянина", - сказав він.

На думку Черновецького, коли прем`єр Юлія Тимошенко "обіцяє золоті гори автоперевізникам, менше за все вона думає про інтереси та здоров`я мільйонів киян".

Як відомо, у вівторок близько 500-600 членів Асоціації міжнародних перевізників пікетують будівлю Київської міської державної адміністрації.
powered by lun.ua