Росія хоче більше вивозити з України

1 перегляд
Субота, 2 серпня 2008, 10:01

Міністр сільського господарства РФ Олексій Гордєєв вважає, що Україна та Росія повинні тісніше співробітничати у галузі сільського господарства й, зокрема, Росія повинна замінювати імпорт деякої сільгосппродукції з інших країн імпортом із України.

Як передає УНІАН, про це Гордєєв сказав на брифінгу в рамках виставки "Всеукраїнський день поля-2008", що проходить у селі Майське Дніпропетровської області.

"Якщо говорити про традиційні продукти, які Україна історично поставляла до Росії, - треба цей потенціал відновлювати, заміщаючи імпорт далеких зарубіжних країн. Це, приміром цукор, високобілкові корми, можна говорити й про м`ясо - ми сьогодні більше мільйона тонн імпортуємо м`яса птиці й практично нічого не завозимо з України. Напевно, набагато раціональніше, маючи перспективні відносини з Україною, розвивати такі поставки", - заявив міністр.

Також він зазначив, що необхідно тісніше співробітничати у галузі аграрної науки, освіти, генетики. "Це все те, що в нас було, й треба просто відновити, причому на взаємовигідній основі", - підкреслив Гордєєв.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua