Після подій у Раді Чорновіл перестав плювати собі в душу

Неділя, 7 вересня 2008, 13:55

Коаліція між Партією регіонів і БЮТ буде створена до кінця вересня.

Про це пише газета "Сегодня", посилаючись на джерела в БЮТ.

"Більшість бютівців, зокрема вихідців зі східних, південних і центральних областей, вважають, що коаліція з ПР - абсолютно природна. Трохи складніше з представниками західних областей, їм складніше буде пояснити об'єднання для своїх виборців. Але в кожному разі всі розуміють, що нова коаліція - вигідніше перевиборів", - пояснює джерело.

Разом з тим, член ПР Тарас Чорновіл розповів виданню, що Партія регіонів нарешті вийшла з "дурнуватих" переговорів з НУНС.

"І я так задоволений! Тепер мені як одному зі спікерів партії не доводиться плювати собі в душу й розповідати, що ми ще намагаємося з кимсь там домовитися", - відзначив він.

"Так, у Партії регіонів є люди, які були втягнені в переговори з Банковою, і їм тепер важко переорієнтуватися. Але зверніть увагу: всі останні дні ці люди, як і вся фракція, голосувала за спільні рішення ПР і БЮТ. І я чув, що навіть Ахметов уже заявив, що йому легше домовитися з Тимошенко. А працювати з Банковою - це політичне самогубство, і всі це розуміють", - додав Чорновіл.

Він також відзначив, що віддає перевагу коаліції з БЮТ, а не достроковим виборам, і вважає ймовірність створення такої коаліції дуже великою.powered by lun.ua